Vereniging Strobouw Nederland

p/a Dille 66
7443 ED  Nijverdal

Waarnemend secretaris: Herro de Roest
M. 06 3639 3239

KvK nr. 52067084

Bankrekening: NL30TRIO0198445105
op naam van Strobouw Nederland

 

Ledenadministratie

Johan Rodenhuis
administratie@strobouw.nl

Bestuur

bestuur@strobouw.nl

Voorzitter
Emmanuel Laugs
emmanuel@strobouw.nl

Vicevoorzitter
Financiele zaken
Marcel Zwart
marcel@strobouw.nl

Workshops, bouw en techniek
Wouter Klijn
wouter@strobouw.nl

Excursies
Bert Tigchelaar
bert@strobouw.nl

Scholen en strobouw
Herro de Roest
herro@strobouw.nl

Website
Christina Eickmeier
christina@strobouw.nl

Beurzen en PR
Casper van der Veen
casper@strobouw.nl

 

Vragen aan Strobouw Nederland?

Heb je een algemene vraag aan de vereniging Strobouw Nederland? Wij zullen de vraag binnen 10 dagen beantwoorden. Voor uitgebreide en specifieke detailvragen, bijv. over jouw eigen bouwproject, kan je een adviesgesprek bij ons aanvragen. Of neem direct contact op met de ‘Professionals’ op deze site.

Share This