Strobouw achtergrond

Contact gegevens:

Vereniging Strobouw Nederland
p/a Mergelven 21
5464 PV Veghel
T  06 5770 9052
E  info@strobouw.nl
KvK nr. 52067084

Bankrekening: NL30TRIO0198445105
op naam van Strobouw Nederland

  

Bestuur 

Financiele zaken
Marcel Zwart (vice voorzitter)
☏ 06 5321 4697
marcel@strobouw.nl

Coordinatie workshops en ledenadministratie
Audrey van den Heuvel (secretaris)
☏ 06 5770 9052
audrey@strobouw.nl

Excursies
Bert Tigchelaar
bert@strobouw.nl

Wouter Klijn
wouter@strobouw.nl

Casper van der Veen
casper@strobouw.nl

Herro de Roest
herro@strobouw.nl

Christina Eickmeier
christina@strobouw.nl

Emmanuel Laugs
emmanuel@strobouw.nl